FACEBOOK

Photobucket

INSTAGRAM

Photobucket

Weekend majowy jaki w tym roku jest, każdy widzi


Zimny i wietrzny, stąd pewnie duża część z nas została w domach pod kocem. Jednak korzystając z ciepłego (w porównaniu do reszty weekendu) pierwszego dnia majówki postanowiliśmy odwiedzić Ogród Botaniczny w Poznaniu. Dlaczego warto? Jak co roku, w weekend majowy zaopatrzyć się można we wszystko do naszych ogrodów (czynnik, który przyciąga mnie najbardziej!!!), zagrać w planszówki, a dzieci mogą bawić się w najlepsze na dmuchanych zamkach. Zainteresowani usiądą pod wielkimi, kwitnącymi wówczas kasztanowcami i słuchać będą rozgrywających się występów artystycznych. Co oprócz tego? Zwiedzanie Ogrodu jako całości. W tym okresie w pełni kwitnienia można zachwycać się lilakami (zwanymi popularnie bzami). Jest ich tam niesamowita ilość, a w powietrzu czuć ich cudowny, słodki zapach...! Podsumowując - jeśli zostajemy w domu na weekend, przy odrobinie słońca warto jest wybrać się na rodzinny spacer w to miejsce. Wstęp jest wolny - a więc nic Was to nie będzie kosztowało:).


Komentarze

 1. A jak się zapatrujesz na Poznań za pół ceny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fantastyczna okazja aby zobaczyć wiele wartościowych miejsc w dobrej cenie!

   Usuń
 2. Świetnie napisane!! Za rok na pewno się wybiorę jak będę w Poznaniu

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyobraź sobie, że mnie we wszystkie wolne dni obudziło słoneczko :) Później było nieco wietrznie, ale i tak wyszłam na spacer :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pogoda jest nie ważna, ważne że mamy czas dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie:), najważniejsze, że można razem spędzić ten czas

   Usuń
 5. Mieszkając w Poznaniu bardzo często odwiedzałam ogród Botaniczny :) Wspaniałe miejsce. Również polecam. A jeżeli chodzi o pogodę to u mnie aktualnie jesień i zaraz ZNOWU zima :( Nie ma to jak dwie zimy w ciągu jednego roku. "Jedź do Australii" - mówili. "Ciepło będzie" - mówili. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och to współczuję! Cieplejsze chociaż te zimy u Was?

   Usuń
 6. U nas bardzo zimno podczas majówki było. :| mam nadzieje na cieplejsze dni :) Ja lubię oglądać Ogrody Japońskie, ale to dopiero w czerwcu :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jak mieć świeże warzywa zawsze pod ręką? (Nie potrzebujesz do tego ogrodu!)

5 powodów, dla których wybieram poród w prywatnej klinice

To będzie wybór na całe życie